31 marca, 2020

Niespełna miesiąc opóźnienia, tyle bowiem męczyło mnie ciągła potrzeba udoskonalenia tekstów.

Postanowiłem jednak udostępnić wersję 0.75 ukierunkowaną na poezję. W kolejnych aktualizacjach dodawane będą opowiadania, czy też wybrana korespondencja z czytelnikami.

Od poezji do powieści. 

W tym zbiorze znajdują się obecnie 43 wiersze napisane na przełomie ostatnich kilkunastu lat. Jak już wcześniej wspominałem, ciągła potrzeba udoskonalenia opowiadań sprawiły, że w niniejszym zbiorze znajdują się 3 opowiadania. Zostaną one jeszcze rozbudowane, dzięki temu że zbiór ma postać cyfrową. Z pomocą czytelników, chciałbym rozbudować zbiór do 700 opowiadań. W uproszczeniu będzie to wyglądać następująco. Z każdym nowym czytelnikiem będzie dodawany krótki opis nowej historii. Jeśli będą zainteresowani rozwojem sytuacji, pojawi się cała historia. Mam nadzieję że dzięki temu uda się zachęcić do aktywnego uczestnictwa, bo dzięki temu będzie można wygrać chociażby ciekawe książki lub inne nagrody(O konkretnych nagrodach będą informacje przy danym konkursie). Nie licząc oczywiście poezji, filmów czy muzyki. Jeśli miałeś/ miałaś okazję czytać “rok zmiany Ja”, nastąpią pewne zmiany odnośnie planów czy też projektów. Życie czasem potrzebuje zmiany przy określeniu ostatecznego celu.

Na samym końcu wpisu znajduje się dostęp do chmury, gdzie zamieszczane będą opowiadania, informacje o projektach, muzyka, czy zdjęcia. Organizując konkurs, chciałbym Was zachęcić do napisania recenzji czy też notki o zbiorze. Dzięki temu, mam nadzieję dotrzeć do szerszego grona czytelników ale nie tylko. Zebrane fundusze mają zapewnić debiut nie tylko mnie, ale też twórcom mieszkającym na śląsku. Proszę też pamiętać, im więcej czytelników, rośnie wartość nagrody na koniec roku ale nie zapominajcie też o wartości historii czy muzyki jaką otrzymają wszyscy zainteresowani. Jeśli masz swojego bloga, stronę internetową to zapraszam do kontaktu… Omówimy formę współpracy czy też wspólnej promocji. Osoby, które nabyły zbiór w innym miejscu wystarczy wpisać kod rabatowy zamieszczony na końcu dokumentu.

Kilka informacji o zbiorze “To było i jest”

Pierwsza zapowiedź

Sprzedać życie za 10 złotych

Niekończąca się historia

Konkurs na recenzję

Gdy zbiór będzie dostępny na innych platformach zamieszczę linki poniżej.

Dysk One Drive

 

Zapowiedż

Premiera już w kwietniu