Gościnnie w małym ciemnym pokoiku

Dobry wieczór, jakoś tak się złożyło, że ten wpis powstaje trzeci, może czwarty dzień. Zastanawiając się, co chciałbym przekazać, dochodzę praktycznie do jednej myśli. Wszystko jest nicością, czy też przenoszeniem energii. To, co napiszę, jest bez większego znaczenia w bezkresie czasu, wszechświata.

Ps. wpis będzie sukcesywnie aktualizowany, gdy coś mi się “przypomni”

Destruktor

Ta część mnie pojawiła się w okolicach 6 klasy podstawówki. Czy może w tym okresie się ukazała, nabrała siły. Od tamtego czasu sukcesywnie wpływa na to, jak wygląda moje życie. Z sukcesem rujnując, po kolei to, co się da zrujnować. Podszeptuje każdego dnia, by to wszystko zakończyć. Przerwać życie, podciąć sobie żyły, przedawkować leki, wjechać autem w drzewo, czy się powiesić. Wizje śmierci, na każdym kroku. 

Ekshibicjonista

Dosłownie i w przenośni. Istota, która pragnie aprobaty, uwagi. Jest jak osoba zamknięta w szklanym domu, a wokół chodzą zamyśleni ludzie. By zyskać ich uwagę, zrobi praktycznie wszystko. Będzie mówić głupoty, robić ośmieszające rzeczy.

Maniak zakupów

Nie ma dla niego rzeczy bezwartościowych. Pieniądze się nie liczą. Posiada wręcz uczulenie na stan konta. Im bliżej do zera, tym lepiej się czuje. Najlepiej by pojawił się milion złotych ale na minusie. Wówczas, byłby całkowicie usatysfakcjonowany. Dużo wydaje na dodatki do gier, wszak cierpliwość nie jest jego mocną stroną. Ma być już, bohater z gry ma być mega wypasiony, co tam, że drogo to wychodzi.

Wystraszone dziecko

To podszeptywane słowa, wywołujące permanentny lęk. Lęk przed… no właśnie. Sam nie wie czego, tak naprawdę się boi. Ważne jest to ciągłe przeczucie zagrożenia. 

Więzień ciała

Patrzę na świat zza okna, jakimi są oczy. Wrażenie więzienia potęguje uczucie bycia w kącie jaskini, a świat wokół mnie znajduje się za szklaną ścianą wejścia. 

Tysiące żyć każdego dnia

W głowie przetaczają się historie tysięcy żyć. Emocje milionów ludzi, żyjących w wielu wymiarach czy na przestrzeni całej, historii wszechświata. Czytając książkę, oglądając film, do tych światów dochodzą kolejne życia, których staję się nieoderwaną częścią. 

Ps… jadę do pracy, wieczorem uzupełnię