14 lipca, 2020

Zdążyć przed – krótkie wyjaśnienie planu wydawniczego

20 października planuję premierę pierwszej części mojego pamiętnika. Z tej okazji chciałbym przedstawić moje plany / cele związane z tą premierą. Plany jak na mnie bardzo ambitne, możliwe do zrealizowania, jedynie przy Twoim wsparciu. Poniżej prezentuję moje zakupy, gdy uda mi się sprzedać odpowiednią liczbę egzemplarzy. Łączę to z kolejnymi poziomami, nagrodami. W podziękowaniu za zaufanie i wsparcie. Coś w stylu Polak potrafi. W tym jednak wypadku kupujesz gotowy ebook, a do niego z czasem dodawane będą kolejne bonusy… Mam nadzieję, że się uda je zrealizować. Przejdźmy do konkretów, moje zakupy naprzemiennie z bonusami (można będzie te dodatkowe rzeczy kupić osobno, jeśli ktoś woli) Poniższe liczby dotyczą całej mojej twórczości, nie tylko nadchodzącego dziennika.

300 egzemplarzy – reMarkable 10 calowy czytnik z możliwością notowania. Dla mnie idealna sprawa, przyśpieszy pisanie opowiadań, nie będę potrzebował wozić ze sobą zeszytów/ laptopa, by spisywać swoje historie…

500 egzemplarzy – tłumaczenie pierwszego zbioru opowiadań, jak i pamiętnika. Pozwoli to na wypłynięcie na szerokie wody. Możliwość zamieszczenia prac na Amazonie, czy innych zagranicznych księgarniach. Zbiór opowiadań będzie do nabycia za 1 dolar plus podatki / opłaty sklepów. Wszystkie zbiory opowiadań będą związane serią „One dolar story

1000 egz – gimbal i lampa do aparatu. Pozwoli mi to na kręcenie vloga, czy serialu związanego z pamiętnikiem. Pokrótce ma to być serial o pisarzu, który żyje na odludziu, a z powodu choroby, codzienność staje się wyzwaniem. Wizje, problemy z samoakceptacją.

2000 egz – syntezator OP – 1. Zakup syntezatora będzie się łączyć z wydaniem tomiku wierszy, jak i połączeniem poezji z muzyką. Pewnego rodzaju performance. Wokalistą zostanie wujek gogle, a dokładniej jego tłumacz. Do tego dodatkiem będzie mały album zmiksowanych utworów mojego autorstwa.

3000 egz – The Snapmaker 3-in-1 3D czyli coś, co pozwoli wykrzesać ukryte pokłady kreatywności w fotografii. Dzięki temu będę mógł zorganizować wystawy nietypowej fotografii, a wykonane w ten sposób wystawić na aukcje charytatywne fundacji „Pozytyffnie”  bądź też na inny wybrany cel. Drugi zbiór opowiadań (10 historii)

3200 egz – Pierwsza wystawa, portrety Śląska, jak i herby Śląskich miast. Wszystko wykonane w drewnie. Pragnę te spotkania połączyć z spotkaniami autorskimi, Poezja, muzyka, proza.

5000 egz – Wymiana komputera, by w sposób bezproblemowy obsługiwać programy do obróbki filmów czy zdjęć. Trzeci zbiór opowiadań oraz pierwszy odcinek serialu „Pasja tworzenia”

7000 egz– Zakup samochodu. Tego raczej nie muszę tłumaczyć. Mój obecny ma już 25 lat, więc trzeba myśleć o zakupie młodszego wozu. Dodatkiem będzie singiel (niespodzianka)

10 000 egz- Powstanie fundacji „PozytyFfnie” , fundacja ma za zadanie organizować różnego rodzaju zbiórki, czy też aukcje wspierając przy tym inne organizacje, jak i osoby prywatne. Prowadzony będzie kanał na YT, gdzie zamieszczane będą materiały reklamowe w zamian za wsparcie wybranej organizacji Charytatywnej. Więcej o fundacji w osobnym poście. Dodatkiem będzie powieść (tytuł podam na miesiąc przed premierą)

15 000 egz – Wymiana sprzętu fotograficznego na średni format…

100 000 egz- Rezygnacja z pracy na kopalni na rzecz pisania, prowadzenia fundacji

250 000 egz Jeśli uda się sprzedać tak ogromną liczbę egzemplarzy, planuję wyjazd z kraju, na stałe. Prowadzenie fundacji przekażę pozostałym członkom zarządu, a sam będę wspierał online

Co do samego sposobu promocji, czy sposobu sprzedaży moich prac. Książki zamieszczę w sklepach poprzez platformę ridero.eu. Dzięki temu w łatwy sposób zamieszczę ebook w kilku miejscach jednocześnie. Na sam koniec książki podany będzie link do dodatkowych materiałów czy bonusów o których wspomniałem powyżej. Raz w miesiącu będę prowadził live na moim fanpage. Mam nadzieję, że uda mi się w najbliższym czasie uruchomić również kanał na YT, dzięki czemu zwiększy się zasięg moich wiadomości.

Plan wydawniczy na najbliższy czas

20 Październik 2019 – Zdążyć przed- Luty

29 Grudzień 2019- Tomik Życie, kropka, miłość

15 Marzec 2020- 1 Zbiór opowiadań

28 Czerwiec 2020- 2 Zbiór opowiadań

4 Wrzesień 2020- Powieść

Daj znać w komentarzu co sądzisz o tych planach…

Zapowiedż

Premiera już w kwietniu