31 marca, 2020

Temat tygodnia – Moje inspiracje na wpis

[et_pb_section admin_label=”section”]
[et_pb_row admin_label=”row”]
[et_pb_column type=”4_4″]
[et_pb_text admin_label=”Text”]
Cześć, jako że dziś wtorek. Zapraszam na drugi post z cyklu temat tygodnia. dzisiejszy hashtag #mojeinspiracje

W tym tygodniu pragnę poruszyć temat inspiracji. A dokładniej gdzie znajdujesz inspiracje na nowy post? Ja mam kilka sprawdzonych metod. Nie ukrywam, że często, podkradam temat z innego bloga. Nie robię tego w stylu kopiuj/wklej. Jednak sam pomysł jak najbardziej, by przedstawić własny pogląd. Swoją drogą, wpisy w takim wypadku są rozwinięciem komentarza na blogu, który mnie zainspirował do własnych przemyśleń.

Czytając czasopisma czy książki otrzymujemy nie tylko ogrom tematów do poruszenia na blogu. Powiększamy także zasób słów, czy też zwracamy większą uwagę na poprawną pisownię. Co może być inspirującego w powyższych trzech kategoriach? Można chociażby nawiązać do jednej sytuacji, czy też ocenić osobę, czy też konkretną postać. Nie wspominając o recenzji czy  śledzeniu poczynań bohaterów książki czy filmu.

Życie jest skarbnicą inspiracji. Ważne jest by nauczyć się wyciągać wnioski z własnych a najlepiej z cudzych błędów.
Czasem prozaiczne wydarzenia, stają się pomysłem na serię wpisów. Nasze małe sukcesy i porażki. Pomysły na spędzenie wakacji, weekendu. Życie toczące się wokół nas.

Spoglądam czasem na kalendarz, pełen niecodziennych świąt, czy też takich tradycyjnych. Mam nadzieję że robisz sobie zapiski w kalendarzu, można do nich wrócić po roku czy też dwóch i opisać te wydarzenia z nowej perspektywy.

Jeśli wszystkie kanały inspiracji się wyczerpią, warto się zwrócić z pytaniem do czytelników. o czym chcą przeczytać, czasem sami w komentarzach sugerują dodatkowy temat. Bądź też raz na jakiś czas stworzyć temat pokroju AMA.

To tak pokrótce a w komentarzach dajcie link do swoich inspiracji na wpis. Na posty czekam do piątku do północy.
Więcej informacji o projekcie”Temat tygodnia” znajdziesz klikając grafikę poniżej…

[/et_pb_text]
[/et_pb_column]
[/et_pb_row]
[/et_pb_section]

Zapowiedż

Premiera już w kwietniu