1.To było i jest

Zbiór prac, poezja, proza, fotografia. Jest to bilet do mojej twórczości. Dzięki niemu, pragnę zebrać środki na wyprawę. Walkę ze swymi demonami i paranoicznym lękiem. W zależności ilu dołączy czytelników, zależeć będzie ostateczny kształt jaki osiągnie. Może pozostać na 10 opowiadaniach, a mam nadzieję, że będzie ich co najmniej sto.

2.Negatyw

Tomik wierszy, napisanych w okresie gimnazjum. Czas nieco zbuntowany, gdy w poszukiwaniu miłości i własnej akceptacji człowiek zagłębia się w świat śmierci tragicznej.

3.Poezja w 11 aktach

Na bazie książek, które przeczytam, czy filmach, którymi się zainspiruję powstanie 11 tomików wierszy. Jeden
w miesiącu, będzie to poetycki przegląd moich poglądów. Podzielonej wg. Tematyki.

4. Gdy nadejdzie sen

Wspomnienia jak i przedstawienie koszmarów/ snów które nawiedzają mnie systematycznie od 14 lat. Zrozumiecie jak sny mogą wpłynąć na lęk każdego dnia. Na to jak postrzegam świat. To w jaki sposób koszmary senne mogą wpływać na świat realny, do tego jak patrzę na świat.

5. Mieszkańcy ulicy nadziei

Historie mieszkańców fikcyjnej ulicy, które otrzymałem od ważnej dla mnie osoby. Jeden dzień z życia jednej
z rodzin. Zmagających się z codziennymi problemami, patrzącymi na życie innych z perspektywy okna w sypialni.

6. Wygnani z raju

Współczesna adaptacja wygnania z raju Adama i Ewy. Wygnanie, które ma miejsce w fikcyjnym państwie, w czasach obecnych. Moje spojrzenie na biblijną opowieść.

7. 365 dni upadku

Moja autobiografia spisana w formie listów, nieopublikowanych wierszy, czy przemyśleń na pewne sprawy. Treść będzie się nakładać z książką „Mój prorok”.

8. Prowokacja polityczna

Historia pełna szpiegów, dziejowej teorii spiskowej. Częściowo inspirowana filmem służby specjalne. Część wydarzeń skopiowanych z pierwszych stron gazet

9. Własna autobiografia, dlaczego warto spisać

Można to potraktować jako poradnik, sposób na uporanie się z własnymi lękami. Wytłumaczenie dlaczego warto spisać swoje wspomnienia.

10. Jasmine, wirtualne serce miłości

Historia uczucia, które się narodziło w sposób nieoczekiwany. Był to czas gdy poszukiwałem osób podobnych do siebie, zagubionych. Chcących się wycofać z życia. Częste rozmowy na czacie, lecz w taki sposób by nie poznać, kim jestem naprawdę. Nie poznałem imienia, czy gdzie mieszka. Poznałem jednak zapach, to co przeżywała każdego dnia.

11. Tanie podróżowanie

Poradnik, jak nie rujnując domowego budżetu pojechać na wprawę, kilkudniowy urlop. Czyli historie z własnego doświadczenia

12. Ja, Ich, Jo – w poszukiwaniu własnej tożsamości

W poszukiwaniu własnej tożsamości, konflikt z rodziną, otoczeniem. Kim jestem w otaczającym świecie.

13. Mój prorok

Inspirując się książką Khalil Gibrana – Prorok, pragnę przedstawić swoją odpowiedź.

14. 365 inspiracji

Jest to subiektywny przegląd książek, filmów, cytatów, muzyki na każdy dzień roku.

[0]
0.00 zł Zobacz

Formularz zamówienia

NazwaCena
Anuluj