Trzecia zapowiedź zbioru „To było i jest”. Dla nadrobienia, pierwsza zapowiedź (link do wpisu) jak i druga zapowiedź (Link do wpisu)

Kolejna garść informacji o nadchodzącym zbiorze. Tytuł nieprzypadkowy. Serie chciałbym zamknąć na 365 historiach z danej serii. Traktować je należy wówczas jako jeden zeszyt.

11 odsłon poezji

Część osób zapewne miała okazję poznać mój ostatni e-book „Rok zmiany Ja„. Wspominałem w nim o pracach nad utworzeniem łącznie 11 zbiorów wierszy inspirowanych filozofią, poezją czy też muzyką.

Powieść

Pełnoprawną książką, nad którą pracuję jest powieść „Gdy nadejdzie sen”. W momencie gdy projekt się będzie rozwijał w planowanym tempie, powieść w formie elektronicznej zostanie dla Was udostępniona oczywiście za darmo. Jest to oczywiście podziękowanie za pomoc w promowaniu całego projektu jak i mojej twórczości.
W zakładce „Książki” znajdują się streszczenia książek mojego autorstwa, czekające na swoją premierę.

Film

Scenariusz filmu, „Historia pewnego szaleństwa” jest już prawie na ukończeniu. Film będzie opowiadać o wpływie nadmiernego stresu, i strachu na życie człowieka. Wszystkie decyzje, zachowanie gdy każdy ruch wywołuje paniczny lęk.

Recenzje i współpraca.

W chwili obecnej poszukuję chętnych do skomentowania, czy też napisania recenzji mojego projektu. Osoby, chętne otrzymają pełen dostęp do mojej twórczości, tak by miały pełny wgląd na to co chcę przekazać. Fragment recenzji zamieszczę na moim blogu wraz z odnośnikiem do bloga autora / autorki wpisu. Dodatkowo informację zamieszczę na swoim fanpage, czy twitterze. Przy okazji, chciałbym zachęcić do napisania recenzji poprzez konkurs. Dla najciekawszej opinii, szczerej i bezkompromisowej. Więcej informacji o konkursie i przewidzianych nagrodach w dniu premiery. Jeśli masz pomysł na długotrwałą współpracę, zapraszam.

Wyprawa i jedno zaproszenie.

Cel magiczny i ogromny projekt podróżniczy. W dużym skrócie, w dniu premiery filmu rozpocznie się konkurs w którym zostanie wyłoniona jedna osoba, która wspólnie ze mną odbędzie 10 letnią wyprawę. To jakie państwa i miejsca odwiedzimy zależeć będzie w dużej mierze od czytelników. Pewnymi przystankami są Tajlandia, Australia, USA, Hiszpania. Dziesięć lat w drodze, spotykania niezwykłych ludzi, relacje i filmy relacjonujące wyprawę.

Kopalnia talentów

Część środków ze sprzedaży przeznaczone będzie na odkrycie jak i wypromowanie talentów z terenu Górnego Śląska.