Trochę zaniedbuję to moje miejsce w sieci… jako że obecnie mam urlop, czas zrobić porządek. O moich szalonych planach i nie tylko…

Powinienem mieć pseudonim planista. Bo jak do tej pory, piszę o samych planach. Na tym się wszystko kończy. Pragnąłem stworzyć miesięcznik, CGM Prezentuje, jednak w trakcie przygotowań do wydania pierwszego numeru, z każdym dniem narastają obawy, czy podołam temu wyzwaniu. Z tego też powodu zmieniłem podejście do tematu. CGM prezentuje stanie się zbiorem artykułów. Kolejne wydanie pojawi się, gdy uzbieram co najmniej 20 tekstów, parę wywiadów, recenzji. Nie będę miał takiego ciśnienia, przymusu by pisać codziennie. W mojej sytuacji było by to nawet wskazane, nie mniej jednak muszę patrzeć również na swoje możliwości i swój perfekcjonizm. 

Wolnym krokiem zbliża się premiera trzeciego zbioru. Jak na razie nie ma jeszcze ostatecznego tytułu. Wstępnie nazwałem go „Życie, kropka, miłość” Może masz pomysł, jak nazwać nadchodzący tomik? Planuję premierę na początek przyszłego roku. Tak by dopracować wiersze, dopisać ostatnie słowa. Poszukuję tekstów, którymi mógłbym się zainspirować. Tomików, które mógłbym wrzucić na swój czytnik, i od czasu do czasu móc sięgnąć w chwilach natchnienia.

Przechodząc do najważniejszej informacji z tego wpisu. Powstała kategoria „prywatne”. Wpisy w niej zawarte, będą chronione hasłem. Przez co dostęp będzie ograniczony, do wąskiego grona czytelników. Więcej prywatności, szczerości i odpowiedzi na nurtujące was pytania. Jeśli jesteś zainteresowany / zainteresowana możliwością zaglądania w ten rejon bloga, zapraszam do dołączenia do grona czytelników / patronów.