Dzisiaj przyjechał do mnie kurier, wraz bardzo słodką przesyłką… Początek współpracy i zostanie ambasadorem marki. W tym poście zamieszczę przebieg akcji 🙂 

Wszystko rozpoczęło się od rejestracji na portalu Rekomenduj.to . Od czasu rejestracji, jest to moja pierwsza kampania. Niemniej jednak w pełni mogę stwierdzić, że to dla mnie czysta przyjemność.Na początku napiszę czym zajmuje się ten serwis, by przejść do mojej pierwszej kampanii. A więc:

Rekomenduj.to jest społecznością skupiającą ludzi o różnych zainteresowaniach z całej Polski. Dajemy Ci możliwość przetestowania produktów zupełnie za darmo oraz skorzystania ze specjalnych promocji. 

To taki mały wicinek z strony „O nas” . Całość jest dosyć prosta. Wypełniłem test na stronie, zamieściłem grafiki na instagramie, z informacją o kandydowaniu na ambasadora, ostatnim elementem jest odbiór paczki i wypełnianie kolejnych zadań.

 Werthers original 

Któż nie pamięta tej kultowej reklamy z lat 90…

Za każdym razem, gdy kupuję sobie jedne z tych karmelowych cukierków, przypomina mi się właśnie ta reklama.
Myślę, że gdyby zrobić ankietę, to bardzo bym się zdziwił, gdyby ktoś się znalazł, kto jej choć raz nie widział. Jest wiele cukierków, starających upodobnić się smakiem, jednak to nie to samo. Swoją drogą, ta reklama trafia w punkt, jeśli chodzi o radość dzielenia się Werther’s Original. I ten uśmiech, od razu jakoś tak lepiej 🙂

Poniżej kilka dzisiejszych zdjęć 🙂

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Instagram

 

Dołaczenie do serwisu Rekomenduj.to jest jednym z działań prowadzących m.in. do wypromowania nie tylko produktów objętych akcją promocyjną. Mam nadzieję na dotarcie do nowych osób, czytelników bloga, fanów na instagranie czy Facebook. Z każdą nową kampanią zdobędę nowe doświadczenie, które wykorzystam jak najlepiej potrafię.

Ps. O popularności akcji, niech świadczy ilość wiadomości otrzymanych czy to na FB, czy instagramie z pytaniem… ale jak to zrobić by zostać ambasadorem właśnie tych cukierków. To że smakują, nie trzeba przekonywać 🙂

Wraz z nowymi cukierkami, rusza również konkurs…

Jak wygląda Twoja chwila przyjemności z Werther’s Original?
Domowe SPA a może relaks z książką przy filiżance kawy?

Zaproś nas do własnego świata karmelu…

Jak wziąć udział w konkursie ?

1) Pokaż na zdjęciu jak wygląda Twoja chwila przyjemności z nowością od Werther’s Original. Nie zapomnij, aby na zdjęciu widoczne były cukierki Werther’s Original Soft Eclairs.

2) Zdjęcie wrzuć na Instagram #mojesofteclairs

3) Upewnij się, że Twój profil jest publiczny, aby inni miłośnicy słodkości mogli zobaczyć Twoje zdjęcie!

Więcej szczegółów szukaj na stronie www.Werthers-Original.pl