W kalendarzu widnieje październik. Pora wziąć się porządnie do pracy. Wrzesień był dla mnie czasem ogarnięcia własnej codzienności i życia prywatnego. 

Szczerze mówiąc, poprzedni miesiąc nie mogę uznać za udany. Próby wprowadzenia planowania kolejnego dnia, rozbijały się stosunkowo łatwo. Dłuższa chwila rozkojarzenia i bach, kolejny punkt wypada. Powoli dociera do mnie pewien fakt. Mianowicie zbyt wiele chciałbym osiągnąć, w wielu dziedzinach jednoczeście. Z tego powodu nie skupiam się w 100% na konkretnej czynności i efekty są, takie jak sami widzicie. Na chwilę obecną pragnę rozwijać cztery podstawowe kategorie

Poezja

Tego raczej nie trzeba wyjaśniać. Raz na jakiś czas zamieszczę swój nowy wiersz. Przy okazji przypominam o dostępnym Tomiku (Tomik Myśli Pijanych).

Proza

Fragment nowego opowiadania, nad którym pracuję. W planach mam co najmniej 20 historii, czasem do siebie podobnych, jedną z różnic jest miejsce i czas wydarzeń. Jeśli chodzi o powieści, zaplanowanych jest 5 historii. Jednak po kolei, wstępnie ważniejsze są opowiadania, by dzięki nim, zebrać środki na tłumaczenie i promocję twórczości.

Rozmowa blogera

Pragnę Was jak najlepiej poznać, przeprowadzić wywiady, rozmowy.W 2015 roku postanowiłem stworzyć „kapsułę czasu” i przeprowadzić wywiady z Polakami rozsianymi po całym świecie.

Recenzje 

Recenzje filmów, książek, czasem aplikacji. Dużo czasu poświęcam na oglądaniu filmów, czytaniu książek. Zdecydowałem się w krótkiej formie zrecenzować to co zobaczę / przeczytam. Wszak im więcej piszę, tym lepiej mi to wychodzi.

Obywatel, Śląsk, Nihilista, Sośnicowice, Dzieje się

Od czasu do czasu zamierzam skrobnąć, parę zdań na tematy ogólne, społeczne. Wszystko będzie zależało od wolnego czasu, jak i samopoczucia. Priorytetem na następnych kilka miesięcy będzie ukończenie zbioru opowiadań. Pieśnią przyszłości jest powieść. Jednak jak już wspomniałem, jest to pieśń przyszłości. Zbytnie rozproszenie uwagi, jedynie zatrzyma prace, niż je wzbogaci. Pragnę mieć więcej materiałów na nadchodzące spotkania autorskie, które planuje od stycznia. Rok temu założyłem drugiego bloga na Polskiej domenie, jednak wszelkie późniejsze wydarzenia sprawiły, że jedynie zwiększyłem miesięczne obciążenia finansowe, wykupując pakiet w jednym z serwisów zajmujących się e-comerce. Blog umarł śmiercią naturalną, jednak chęć by relacjonować moją obecną sytuację jest nadal aktualny. Bym oczewiście zapomniał o tym co ma ogromny wpływ na moje życie. CHAD i jego wpływ na moje decyzje. Będę się starał przybliżyć co to za choroba i nie tylko.

Miesięcznik CGM prezentuje

Kolejnym krokiem w rozwoju bloga jak i rozwoju osobistym od dłuższego czasu pracuję nad miesięcznikiem. Sprawdzam różne formy czy też tematykę. Miesięcznik ma za zadanie autopromocję, by w ostatecznym rozrachunku wypromować twórczość. Swoista autopromocja.

Konkurs

W trakcie poszukiwań osób chętnych do recenzji tomiku, postanowiłem zorganizować konkurs. Wszystko po to by zachęcić blogerów do wzięcia udziału w moim konkursie. Cichym marzeniem jest, by w efekcie recenzji, więcej osób dowiedziało się o mojej twórczości. Konkurs jest prosty. Wystarczy nabyć tomik (TOMIK PIJANYCH MYŚLI). Napisać szczerą recenzję. Link do wpisu należy zamieścić w komentażu do wpisu na moim FP(link do wpsiu). Bon do salonu Empik o wartości 100 złoty (Im więcej uczestników konkursu, tym większa będzie nagroda) otrzyma recenzja z największą liczbą komentarzzy. Konkurs trwa do końca roku, a zwycięzcę wyłonię w dniu 10 stycznia.