Cześć, dzisiaj parę słów o tym co u mnie się obecnie dzieje i na jakim etapie są moje projekty.

Jak na razie jedyną rzeczą, którą ukończyłem… jest tomik myśli pijanych. Jest to jednak mój pierwszy krok w rozwoju własnej twórczości.

W chwili obecnej pracuję nad ukończeniem zbioru opowiadań. Myślę, że zostanie udostępniony pod koniec września. To ile tekstów się znajdzie, będzie wynikać z przebiegu mojej terapii w szpitalu. Większych szczegółów związanych ze zbiorem, nie ujawnię. Przynajmniej nie w tym momencie. Na pewno planuje by pojawiło się co najmniej 10 tekstów. Ze względu na terapię, muszę wstrzymać trzy duże projekty. Mianowicie Opowiem o sobie (Rozmowa blogera), Temat tygodnia jak i casting do filmu dzień lęku 

Miesięcznik.

Chciałem ruszyć jeszcze w czerwcu z wydaniem testowym, jednak wolę przygotować na spokojnie pierwszy numer na październik. Owszem będzie testowym, a oficjalne pierwsze wydanie pojawi się najpewniej w styczniu. Do tego czasu muszę się wiele nauczyć i ogarnąć kilka spraw. Mam jednak nadzieję, że w jakiś sposób uda mi się naprawić błędy i rozpocząć życie „od nowa”. Czas pokaże.