Dzisiaj w trakcie dnia, będę sukcesywnie pisać nowy post

Wczorajszy dzień, pomimo Deja vu był dla mnie bardzo miły i raczej szczęśliwy. Mam jedną, w sumie trudną rzecz do przemyślenia. Dla osób, które nie śledzą mojego bloga. W dużym skrócie. Z roku na rok pojawia się u mnie coraz więcej lęku, myśli samobójczych czy też stanów depresyjnych. Przyszedłem z tego powodu do szpitala. Z nadzieją na zrozumienie schematów w których żyję. Na skierowaniu była diagnoza „Nerwica”. 

W trakcie pobytu w szpitalu, jak i z biegiem terapii, coraz częściej podejrzewają (psychologowie) CHAD. Dla wyjaśnienia, co to jest CHAD

Choroba afektywna dwubiegunowa (CHAD) jest poważnym schorzeniem o przewlekłym przebiegu. Nazywana jest „afektywną”, gdyż jej przejawem są nadmierne, chorobliwe, nieraz skrajne zmiany nastroju. Pojawiają się one jako element występujących okresowo depresji i manii.   Informacja pochodzi z tej strony.

W tym wszystkim, się mocno pogubiłem. Emocjonalnie, potęgowane pustką w głowie. Wiele rzeczy do przypomnienia i to by się zastanowić nad tym w jakim byłem wówczas stanie. Moja pamięć wypiera, wszelkie „stabilne” dni. Przez co, nie potrafię powiedzieć jaki jestem „zdrowy”, czy jak się wówczas czuję i co robię.

To jak wszystko przeżywam w trakcie manii i depresji opiszę innym razem.

Dostałem dzisiaj pytanie, dlaczego mówię, czy działam naokoło. Często tak mam, że po dłuższych rozmowach, mam wyrzuty sumienia, czy też żałuję że się w ogóle odzywam.

To co teraz piszę powinno być na końcu wpisu, zobaczymy jak mi wyjdzie.

Wiem, że zbyt wiele mówię o własnym życiu. O problemach jakie sam kreuje. Robię to jednak z premedytacją. Gdyby w dniu dzisiejszym zakazał mi pisać, robić zdjęcia czy też prowadzić tego bloga, poczułbym się jak taki wegetujący robocik. Muszę przyznać że się zbyt często powtarzam, jakbym nie czytał tego  co sam piszę.

[0]
0.00 zł Zobacz

Formularz zamówienia

NazwaCena
Anuluj