Słyszę z kilku źródeł, że często o mnie rozmawiacie…. Drodzy czytelnicy. Szkoda tylko, że nie piszecie mi nic wprost… Pośmiejmy się razem. 

Świat jest tak skonstruowany, że pewnych tematów się nie porusza. Są ogromnym tabu. Do tego, człowiek potrzebuje sobie pogadać, najlepiej o kimś. Hipokryzja, moralność Kalego rozwija się w każdej społeczności, która spędza wspólnie czas, z jakiś powodów. Podobno potrzebuję zwrócenia na siebie uwagi.

Szkoda tylko, że nikt nie zwraca uwagi na to, z czym pragnę wyjść do ludzi. Jak można pójść do szpitala, z prośbą o pomoc? W sumie sprawa jest prosta, jeśli jest jeszcze odrobina w tobie chęci do życia. Przede mną weekend, może uda mi się skupić na pisaniu, by ukończyć zbiór opowiadań do końca terapii, a tym bardziej, Mix poetycki.

Czy będę dalej pisać, mówić jak do tej pory? A i owszem. Jestem sobą i będę to robił, póki mnie ktoś nie zabije. Może będę miał więcej czasu i energii by móc mówić o wiele więcej. Im człowiek płytszy, tym częściej mówi o innych. True mądre przysłowie… Słuchaj swego rozmówcy jak mówi o kimś innym, bo jest wielce prawdopodobne, że gdy Ciebie nie ma w pobliżu to w ten sposób mówi o tobie.

 

[0]
0.00 zł Zobacz

Formularz zamówienia

NazwaCena
Anuluj