Postanowiłem spróbować swych sił, i utworzyć profil w serwisie Patronite. Jeśli chcesz bym swobodnie rozwijał swój blog. Skupił się tylko na tym by pisać, nagrywać filmy, czy prowadził rozmowy blogera, serdecznie zachęcam do zostania moim patronem.

Dla każdego patrona poświęcę jak najwięcej uwagi. Jest to dla mnie nowe doświadczenie. Projekty przede mną są ogromne. Środki z pracy na kopalni z miesiąca na miesiąc stale się kurczą. Stąd też moje kroki kieruję w kierunku serwisu „Patronite.pl„. O tym co planuję robić, w niedalekiej przyszłości. Czy nawet o tym co już powstaje na tym blogu, możecie przeczytać we wpisie pt: ” Odezwa do narodu„. Środki zgromadzone dzięki patronom, pozwolą mi skupić się wyłącznie na tym co sprawia, że potrafię zebrać myśli. Wszystko to, dzięki czemu potrafię żyć. Swoim życiowym celem, postawiłem sobie, by skupić się wyłącznie by kreować. Pisać, czy starać się uchwycić chwilę na fotografii. Pozwolę sobie przedstawić cele, jakie sobie wyznaczyłem. Było ich więcej, jednak wprowadziły by tylko zamieszanie.

 

Cel 950 złoty miesięcznie 

 

Przegląd recenzencki
Pragnąc orientować się co się dzieje w Polityce, społeczeństwie … warto zasięgnąć języka w prasie. Zamierzam zamówić prenumeratę najważniejszych dzienników, tygodników. By następnie zrobić cykl, co w prasie piszczy. Najważniejsze wiadomości z kraju i ze świata.
Do tego dodatkowo recenzje filmów obecnych na ekranach kin.

 

Cel 2500 zł miesięcznie

 

Rozwój techniczny
Utworzenie, prowadzenie i tłumaczenie miesięcznika CGM prezentuje. Utrzymanie i rozwój bloga, prowadzenie newslettera. Comiesięczny konkurs książkowy i filmowy dla czytelników.
Zakup sprzętu, kamer, komputera, oprogramowania. Wszystko po to by projekty wznieść na wyższy poziom.
Portrety mieszkańców Śląska.

 

3350 zł miesięcznie

 

Spotkanie autorskie
Organizacja spotkań autorskich, połączonych z wystawą fotografii. Podczas każdego spotkania, recytacja poezji, przedstawienie jednego opowiadania. W późniejszym czasie, prezentacja filmów krótkometrażowych.

 

23456 zł miesięcznie
Film i Spotkania

 

Nakręcenie serialu, na podstawie jednego z opowiadań. Rozmowy blogera na Youtube. Wyprawy fotograficzne, występy uliczne. Nagranie raz do roku filmu pełnometrażowego. Spotkania z Polonią w większych miastach na całym świecie.