18 marca 2017 roku projekt QUEEN SYMFONICZNIE wystąpi na wyjątkowym koncercie w Zabrzu!

W tym roku przypada 25 rocznica śmierci Freddiego Mercury’ego. Podczas dwuczęściowego koncertu na scenie usłyszymy ponad 60 artystów w najwybitniejszych utworach Queen. Koncert odbędzie się w Domu Muzyki i Tańca przy ul. De Gaulle’a 17 – początek o godzinie 19:00.

Niezwykłe koncerty łączące nieśmiertelną muzykę zespołu QUEEN z symfonicznymi aranżacjami w wykonaniu orkiestry Alla Vienna i chóru Vivid Singers już od pięciu lat zachwycają fanów twórczości legendarnej grupy. QUEEN SYMFONICZNIE to absolutny fenomen – zaplanowany pierwotnie jednorazowy występ przerodził się w wielką trasę koncertową w największych salach w kraju. Na ponad 80 dotychczasowych koncertach pojawiło się blisko 60000 widzów, a każdy występ fani Queen wypełniają do ostatniego miejsca.

Zabrzański koncert to wyjątkowe wydarzenie, czwarty raz w historii Queen Symfonicznie wystąpi w składzie poszerzonym o Hollyłódzką Orkiestrę Filmową, na scenie hołd klasyce muzyki rockowej autorstwa Queen i Freddiego Mercury’ego złoży ponad 60 muzyków i chórzystów.

Projekt Queen Symfonicznie to dwugodzinny spektakl podzielony na dwie części, z najwspanialszymi kompozycjami Queen. Finał występu uświetnia także występ solisty – śpiewającego aktora – wcielającego się w rolę Freddiego Mercury’ego. Zespół wystąpi z najnowszym programem, do którego włączono m.in “Bicycle Race”, “Another One Bites The Dust”, “Under Pressure” znane z wykonania z Dawidem Bowie oraz wyjątkową kompozycję “Barcelona”, którą Freddie Mercury nagrał wraz z hiszpańską śpiewaczką operową Montserrat Caballe. W drugiej części gościnnie wystąpi również gitarzysta solowy Piotr Wieczorek.

18 marca 2017 (sobota)
Zabrze
Dom Muzyki i Tańca, ul. De Gaulle’a 17
Wejście od 18:00
Początek koncertu o godzinie 19:00
Organizatorami są Piosenka Plus oraz Fantom Media

Bilety w w cenie 95, 125, 150 zł dostępne w sieciach Ticketpro/Biletomat/Eventim/Empik/Media Markt/Saturn.
http://www.ticketpro.pl/jnp/muzyka/rock-pop/1235575-muzyka-zespolu-queen-symfonicznie-2.html

Więcej informacji, zdjęcia oraz filmy na stronach –
www.facebook.com/ProjektQueenSymfonicznie
www.facebook.com/hollylodzkaorkiestrafilmowa/
www.queen.allavienna.pl/

http://www.dmit.com.pl/

Źródło : Informacja prasowa

[0]
0.00 zł Zobacz

Formularz zamówienia

NazwaCena
Anuluj