Poszukuję osób, które pomogą mi wypromować projekt. Nic dla was, bez was 🙂

Jeśli od dłuższego czasu odwiedzasz mojego bloga. Zapewne wiesz, że próbuję swych sił w kilku projektach. Pisząc opowiadania, wiersze czy ostatnio rozmowy blogera i temat tygodnia. Powoli przygotowuję się do startu miesięcznika. Wszystko to związane jest ze słowem pisanym. W tym wszystkim ważne jest by dotrzeć do jak największej liczby czytelników. Dzięki wam będę miał szansę na skuteczną terapię, (wyznanie jak i moja rozmowa) jak i to by skupić się jedynie na tym co kocham. Na pisaniu, przedstawieniu świata w postaci opowiadań czy fotografii. Jeśli jesteś tutaj po raz pierwszy to wszystko wygląda mniej więcej tak:

Nazywam się Karol Michalik. Blogowaniem zajmuję się co najmniej od 12 lat. Mieszkam na Śląsku. Sośnicowice są dla mnie małą ojczyzną. Pracuję na kopalni w Knurowie. Jednak pogarszający się stan zdrowia nie pozwala bym długo tam mógł pracować.  Próbowałem swych sił w biznesie MLM, jednak dopóki walczę z samym sobą, nawet złoty biznes będzie dla mnie nieosiągalny. Dlatego piszę i mam nadzieję że z pomocą czytelników zrealizuję nie tylko wydanie jednej powieści. O tym jednak później.

 

To było i jest

Wszystkie projekty i pomysły wzięły swój początek w dziecinnym marzeniu o poznawaniu świata. W pewnym momencie niewiele brakowało a wyjechałbym na wolontariat europejski. Życie; jednak zweryfikowało moje plany i z wyjazdu nic nie wyszło. Z tego też względu, rozpocząłem próby, by zebrać środki na wyjazd w różnoraki sposób. Z czasem moje nowe podejścia stały się denerwujące. Wciąż mówiłem o chęci wyjazdu, robiąc niewiele w kierunku realizacji. Z roku na rok pogłębiają się problemy z własnym życiem. Tak więc, dotarłem do tego momentu, gdy muszę się zatrzymać i powiedzieć stop. Przemyśleć wszystko i ruszyć z jednym projektem a jest nim „To było i jest„.

Wypuściłem w ramach projektu tomik wierszy. Środki zebrane ze sprzedaży tomiku pragnę przeznaczyć na tłumaczenie opowiadań, a także na nagranie krótkiego materiału promującego całe przedsięwzięcie. Mam ogromną nadzieję, że dzięki tej możliwości, dotrę do 10 tys. czytelników co zapewni mi środki na wszystkie cele. Chociażby na 10 letnią podróż by poznać różne kultury, czy rozmowy z Polakami mieszkającymi w odległych zakątkach ziemi. Jedną z części projektu są „Rozmowy blogera„, które z czasem rozwiną się w większy projekt, a dokładniej w „wehikuł czasu”. Rozmowy o życiu, wspomnieniach i planach na przyszłość. Czego się boją i z czym wiążą nadzieje na najbliższe kilka lat. Wracając jednak do Pierwszej edycji zbioru prac. Na tę chwilę w sklepie google play dostępny jest mój tomik pod tym samym tytułem co cały projekt. 

W następnym wydaniu pojawią się dodatkowe wiersze w ramach tomiku „Tomik pijanych myśli”. Opowiadania pragnę udostępnić w momencie zebrania funduszy. Po  przetłumaczeniu na język Angielski, Hiszpański, Tajski, odbędzie się premiera opowiadań. W następnym kroku pojawi się pierwszy film promujący. By zachęcić, zapraszam czytelników do nadsyłania wyzwań (o wyzwaniach tutaj). Raz do roku, w planach jest ukazanie się, jednej powieści (spis planowanych książek ). Nawiązałem również współpracę z Angelika Podstawka jak i DJ Majlos by udostępnili swoje utwory w ramach mojego projektu. By jednak otrzymać te dwie płyty, do życia musi zostać powołany miesięcznik. Stanie się to w momencie, gdy uda mi się zrealizować 30% planu. Tak w skrócie i po kolei:

 1. Dostępne jest 1 wydanie zbioru prac „To było i jest”.
 2. Do drugiego wydania dołączają wiersze z ” Tomiku pijanych myśli”.
 3. Listy samobójcy, moja walka i ślad jaki pozostawię po sobie.
 4. Krótka historia, jedno opowiadanie w książce „Wieloświaty”.
 5. Mały zbiór pt. „Części zamienne”.
 6. To było i jest Vol 3 wraz z 10 opowiadaniami.
 7. 1 numer miesięcznika „CGM Prezentuje”

Kolejną częścią projektu jak już wspomniałem są rozmowy blogera…

Powyższa grafika przenosi do postu o projekcie a także podstawowych pytań

Wszystkie rozmowy pragnę przeprowadzić z pozycji „kosmity„. Bądź też osoby, która obudziła się ze śpiączki i nie orientuje się w sytuacji na świecie. Taka czysta karta. Dzięki takiemu podejściu, mam nadzieję na obiektywne podejście do rozmówcy. Niezależnie od głoszonych poglądów czy też wykształcenia. Obecnie spisanych jest 60-63 pytania w zależności gdzie mieszka rozmówca. Do tego dołączają kolejne pytania, już w trakcie rozmowy.

W trakcie prowadzenia jednej z rozmów, doszedłem do wniosku by spróbować połączyć siły z innymi blogerami. A mianowicie poprzez co tygodniowe pisanie postów w ramach tematu tygodnia.

We wtorek pojawi się temat na nowy tydzień. Na posty czekam do piątku do północy, a linki do postów należy zamieszczać w komentarzu do postu z danego tygodnia. W sobotę zamierzam opublikować sondę na post tygodnia. Na koniec miesiąca powstanie ebook, zawierający posty tygodnia z mijającego miesiąca.

 

W jaki sposób możesz mi pomóc?

 1. Kupując ebook – „To było i jest” ze sklepu google play
  1. Czy też poprzez przelew bankowy, dzięki temu będą dodatkowe możliwości (Proszę o kontakt poprzez fanpage)
 2. Dołącz do mojej społeczności poprzez polubienie fanpage, instagram czy obserwując mnie na twitterze.
 3. Odwiedź mnie czasem na blogu; pozostawiając komentarz, bądź też udostępniając jakiś wpis na swojej tablicy na fb.
 4. Zaproś znajomych do odwiedzenia mojego bloga.
 5. Dołącz do tematu tygodnia.
 6. Opowiedz o sobie w ramach rozmów blogera.
 7. Napisz post o moim blogu i projektach, które tworzę.
 8. Długotrwała współpraca

Jest wiele sposobów na to jak mógłbyś mi pomóc zrealizować moje marzenie. Im więcej czytelników zakupi zbiór, tym będzie on pełniejszy. Tak jak to przedstawiam na grafice. Gdy uda mi się dotrzeć do 10 tys. czytelników zbiór będzie zawierać co najmniej …. 10 powieści, 100 opowiadań, 2 płyty (Angelika Podstawka i DJ Majlos) i mój autorski film… historia pewnego szaleństwa. To co wymieniłem jest absolutnym minimum jakie pragnę zaoferować podczas mojej 10 letniej podróży. Zapraszam do zakupienia biletu i ruszamy w drogę…

Sponsor…

W chwili obecnej poszukuję sponsora, by wydać tomik jak i rozwinąć projekt #rozmowablogera
Sponsor otrzyma m.in.
1. Strona z podziękowaniem za współpracę w wydrukowanych egzemplarzach, jak również w wersji elektronicznej tomiku (format A5 200 egz. plus wydanie w formie pdf).
2. Krótka notka na okładce informująca o współpracy.
3. Banner o wielkości 828X315 pikseli wraz z przekierowaniem na wybraną stronę, na okres 36 miesięcy (minimum 100 000 unikalnych użytkowników w tym okresie).
4. Informacja o współpracy dodana na wstępie filmu promującego projekt, jak i sam blog (ilość wyświetleń minimum 50 000).
5. Kolejne materiały promocyjne we wszystkich tomikach, które ukażą się w przeciągu najbliższych 10 lat.
6. Informacja podczas spotkań autorskich na żywo oraz on-line.
7. Zasięg reklamy na terenie Polski to gwarantowane minimum 150 000 tysięcy osób.
Posty reklamowe.
Możliwość zamieszczenia osobnego artykułu z podziękowaniem za współpracę oraz każdą nową informację o produkcie czy wydarzeniach. Do tego dochodzą zdjęcia na Instagramie, a także posty na fanpage bloga.
Kwota jest przeznaczona na druk i promocję projektu. W następnej kolejności będą tłumaczone opowiadania, by można było je opublikować jednocześnie w kilku językach.

Na koniec coś nieco zwariowanego …


Ps. o mojej terapii, napisałem w listach, by nie zamieszczać szczegółów tutaj w tym poście. Proszę o udostępnienie postu, czy też polubienie i śledzenie mojej strony na FB
Fanpage Karol Michalik

[0]
0.00 zł Zobacz

Formularz zamówienia

NazwaCena
Anuluj