Muszę przyznać się bez bicia. Pisanie dziennika jest jak na tę chwilę poza moim zasięgiem. Do czasu gdy przegrywam walkę sam ze sobą, pozostaje mi pisać systematycznie aczkolwiek będę się starał pisać jak najczęściej.

Mam do zaproponowania pewien projekt dla blogerów. Zasady są proste. Raz w tygodniu w niedzielę pojawi się temat na post na kolejny tydzień. Każdy kto chce wziąć udział w projekcie pisze post na dany temat i wkleja link w komentarzu do danego tematu. Ważne jest by odwiedzić inne blogi i poznać ich opinie. Najciekawsze posty zostaną wybrane w comiesięcznym podsumowaniu. Na koniec roku oczywiście konkurs z nagrodami a z najlepszych powstanie ebook. Warto również pamiętać by udostępniając post w mediach społecznościowych dodawać hashtagi #temattygodnia oraz drugi związany z danym tematem. Serdecznie zapraszam również do grupy na fb, gdzie co niedzielę pojawią się nowe tematy.

Na wpisy czekam do piątku do północy. Posty, które pojawią się w innym terminie nie biorą udziału w podsumowaniu ani też w konkursie na artykuł tygodnia. Wybór będzie zależeć od czytelników poprzez głosowanie oraz ilość komentarzy pod postem na blogu autora. Poniżej będę wrzucać linki do blogów które zadeklarują udział w projekcie(zachęcam również do zamieszczenia poniższego banneru w poszczególnych wpisach)

Pierwszym tematem niech będzie …. Co daje mi pisanie (#mojepisanie)

Lista blogów zgodnie z czasem dołączenia.