Niedziela, dzisiaj pogoda była w miarę znośna. Mimo wszystko jednak, dla mnie zbyt ponura.

Licytacja na zbiórki i kto jest lepszy.

Dzisiaj jak każdy zapewne wie, odbywa się wielka orkiestra świątecznej pomocy. Drażni mnie, jak wiele osób coraz bardziej wylewa swoje żale i zwyczajnie obraża osoby zaangażowane w tę zbiórkę. Oglądając telewizję, czy przeglądając chociażby FB łatwo się można natknąć na wpis że „ile idioto dałeś na Owsiaka?” lub temu podobne. Jest to dobrowolne że ktoś uczestniczy, czy też daje swoje pieniądze na dany cel. Jeśli się ktoś nie zgadza, proponuję zorganizowanie takiej akcji, bez tego wszystkiego co uważasz za złe.

Krótki plan wydawniczy, czyli co się ukaże w najbliższej przyszłości w projekcie „To było i jest” oraz google play.

  1. Styczeń – „To było i jest – Od poezji do powieści Vol 1” to już można kupić
  2. Luty – „Tomik pijanych myśli” – zbiór wierszy pisanych pod wpływem alkoholu. Pomysł ten powstał z tego powodu, iż od jutra zaczynam przyjmować nowe leki. To się wiąże z zakończeniem cotygodniowego piwkowania. Jest takie powiedzenie, słowa pijanych, są myślami ludzi trzeźwych.
  3. Marzec – Wieloświaty, czyli moje podejście do relacji międzyludzkich jak i to co wpływa na nasze decyzje.
  4. Kwiecień – „To było i jest – Od poezji do powieści Vol 2 ” – czyli pierwsze opowiadania.
  5. Maj – „Listy samobójcy” – Traktuję to jak pozostawienie swoich 5 groszy po sobie. Listy do czytelnika, dlaczego tak a nie inaczej postrzegam świat, i dlaczego odchodzę. Tytuł kontrowersyjny, i taki ma być. bo od kilkunastu lat walczę sam ze sobą o życie.

Przypominam o „Rozmowach blogera” i zapraszam osoby chętne by podzielić się swoimi przemyśleniami. Chciałbym Cię lepiej poznać.

Przez pewien czas znikam prywatnie z fb, już długo obiecywałem likwidację konta, jednak go pozostawię. Fanpage pozwala mi promować projekt co jest dla mnie bardzo ważne. Z tego też powodu nie skasowałem konta, a jedynie wyczyściłem listę znajomych, by nie męczyć swoją osobą.

[0]
0.00 zł Zobacz

Formularz zamówienia

NazwaCena
Anuluj