Przyznaję, że tytuł wpisu jest na wyrost. Mam jednak nadzieję, że za jakiś czas będę mógł użyć tego określenia z dumą.

Tak, zależy mi na tym by skupić się na pisaniu. Dla mnie staje się to celem w życiu, czy też wybór w jaki je przejdę.  Obecnie kończę prace nad projektem „To było i jest” by zebrać środki na nowy start, na to by pokonać swoje koszmary. Przy okazji prac, powstanie pamiętnik pisarza. Opis każdego dnia, cytaty, które znajdę w książkach czy własne przemyślenia. Każdy pamiętnik podzielę na cykle 90 dniowe. Przeżyć tak, gdyby życie miało się zakończyć za te 90 dni. Czy uda mi się wytrwać w postanowieniu, by pisać każdego dnia? tego nie wiem. Kupię sobie mały notatnik, który będę nosić wszędzie gdzie się da. Przemyślenia pojawiają się czasem w najmniej spodziewanym miejscu. Dla chcących być na bieżąco utworzę zamkniętą grupę na facebooku.facebook-groups-logoWiele osób się zdziwi, że opiszę szczerze swoje doświadczenia, lęki. Mają całkowitą rację że wiele rzeczy nie powinno się ujawniać. Postanowiłem jednak, że swój dziennik będę prowadzić publicznie, bo i tak już nie mam nic do ukrycia.  Choć nie o wszystkim będę w stanie pisać. Może kiedyś … Część osób widziało moje akty, czy też czytało posty na wordpress.com. Z sieci nic nie ginie więc nie ma potrzeby by obecnie pisać do szuflady. Z drugiej strony takie podejście zmusi mnie do systematyczności. Wpisy chciałbym wstawiać każdego wieczora, czasem pojawią się z rana, lecz do końca dnia zostaną zaktualizowane, a czasem po kilku dniach. Dodatkowe aktualizacje zostaną wyróżnione, by nie było niedomówień.

dzien-pierwszy

  Aktualizacja 03.12.2016

Wpis miałem dokończyć wczoraj, jednak jak już napisałem, nie byłem zbytnio w stanie dokończyć wpisu. Czytam ponownie pamiętnik narkomanki. Chyba to mnie skłoniło by pisać w formie pamiętnika. Różne historie, gdzie mógłbym ukrywać swoje własne przeżycia. Można by zorganizować taki konkurs, kto dojdzie co w danej książce przemyciłem.  To by było na tyle jeśli chodzi o pierwszy dzień.

Ps. gdy dokończę „Pamiętnik narkomanki” to wrzucę na bloga małą refleksję i przy okazji recenzję.

Aktualizacja 13.01.2016

Nie podołałem jak do tej pory by pisać kreatywnie każdego dnia. Tak więc postaram się chociaż by raz w tygodniu podsumować myśli, ciekawe cytaty itp.

[0]
0.00 zł Zobacz

Formularz zamówienia

NazwaCena
Anuluj