Gdy człowiek stąpa po dnie, wszystko staje się możliwe, dochodzi się do wniosku że już nic nie muszę.W moim życiu jest wiele chaosu, mało energii i paranoicznego lęku (mógłbym nim obdzielić małą wieś). Powoli zbliża się nowy rok, postanowiłem uporządkować swoje miejsce w sieci, a dotychczasowe wpisy odłożyć na wirtualną półkę. Wpisy nie znikną całkowicie, a z czasem powrócą na blog z nowym komentarzem. Wraz z pojawieniem się miesięcznika, wpisy na blogu będą miały formę newsów a nie pełnoprawnych felietonów czy artykułów. Dłuższe teksty chciałbym jednak zarezerwować dla magazynu „CGM prezentuje”

01-01-2017

01.01.2017

Dzień w którym rozpocznę pracę na blogu od podstaw. Muszę przyznać, iż do tej pory traktowałem pisanie jak coś wyrywkowego. Coś co robiłem pod wpływem chwili bez zastanowienia się nad ogólnym rozwojem. Z tego też względu postanowiłem rozdzielić wpisy na dwa odrębne projekty. Pod obecnym adresem będą się pojawiać najważniejsze dla mnie treści. Drugi stanie się miejscem rozwoju osobistego (Link). Więcej informacji dotyczącego tego drugiego projektu ukaże się z początkiem przyszłego roku. Skupmy się na tym co zaprezentuję na tym blogu wraz z początkiem przyszłego roku.

nowe-otwarcieObok znajduje się mała grafika z wyróżnionymi kategoriami wpisów. Kategorii oczywiście będzie znacznie więcej, niemniej jednak by nie wprowadzać zamieszania zaznaczyłem jedynie te najważniejsze. Tak więc po kolei, co i kiedy będzie się ukazywać.

Poezja

W każdy poniedziałek pojawi się choć jeden krótki wiersz. Parę słów, oddających emocje i stan minionego tygodnia. Będę się starać wrzucać je także w postaci grafik, by można było się nimi podzielić na instagramie czy kopiując na własny blog.

Proza

Comiesięczne opowiadanie. Jedna krótka historia, która będzie równocześnie dołączona do miesięcznika „CGM prezentuje”. Pozwolę sobie zamieścić krótki tekst zamieszczony w zbiorze „To było i jest” dotyczący właśnie opowiadań. A więc :

Świat alternatyw

Zapewne drogi czytelniku zastanawiałeś się jakby to było, gdyby. Z tą myślą sam postanowiłem odpowiedzieć na to pytanie kreując alternatywny świat. Świat w którym, to ja mam możliwość wpłynąć na losy milionów ludzi począwszy od zbudowania pierwszej osady, aż do czasów gwiezdnych wojen. W tej serii, mogą pojawić się luźne, niepowiązane ze sobą historie. Wydarzenia będą miały w czasach obecnych jak i tysiąc lat wcześniej.

Świat Endoru.

Wkraczamy w świat fantastyki. Świat, którego historia podzielona jest na pięć wielkich er, kończących się ogromnym spustoszeniem. Nie wszystko jest czarno białe a zło czai się tam gdzie najtrudniej dostrzec.
Z każdą historią, zbliżymy się do wypełnienia życiem, ogromnego świata. Gdy dotrzemy do końca piątej ery, całość zostanie przeniesiona w wirtualną rzeczywistość. Moim marzeniem jest przenieść Endor na komputery i stworzyć dzięki niemu grę o otwartym świecie, gdzie każdy będzie mógł poznać bohaterów opowiadań, a przy okazji ze zwykłego obywatela świata zawalczyć o tron pierwotnego, cesarza wszystkich istot żyjących.

Erotyki

Zabawy, które przyprawiają o szybsze bicie serca. A wodze fantazji w chłodny zimowy wieczór zbaczają
w stronę niecnych igraszek. Poznasz przygody Kamili. Od czasu licealnego kopciuszka aż po osiągnięcie niebywałego sukcesu.

Fotografia

Jest coś magicznego w robieniu zdjęć. Ujęcie chwili. Zatrzymanie się, by spojrzeć na coś czasem dziwnego, czasem pięknego. Nie zajmuję się fotografią piękną, czy też przeznaczoną na okładki wielkich magazynów. Moje zdjęcia posiadają wiele wad, czasem są wręcz prostackie. Pragnę jednak wywołać oburzenie, czasem wstręt, by ukazać świat
z innej perspektywy. Z drugiej strony, właśnie dzięki fotografii, będę mógł pokazać to w jaki sposób patrzę na świat. Czasem słowa nie wystarczą, by powiedzieć co się naprawdę czuje. Poniżej moje konto na instagramie, oczywiście zachęcam do obserwowania.Instagram bialykruk

Wywiady

Jakiś czas temu postanowiłem zebrać historie prostych ludzi. Polaków mieszkających na całym świecie. Chciałbym utworzyć swego rodzaju wehikuł czasu. Prezentując obawy i nadzieję obecnego pokolenia. Jako że w miesięczniku znajdą się również wywiady tematyczne, fragmenty rozmów znajdą się także na blogu.

Opinie

Blog jest miejscem nie tylko na twórczość. Chciałbym zamieszczać opinie dotyczące bieżącej polityki, czy też zająć się sprawami nadesłanymi przez czytelników bądź też dotyczące spraw, bezpośrednio czy też pośrednio dotyczących mojej osoby. W tej części znajdą się również krótkie informacje o nowych technologiach, filmach czy książkach. Recenzje jak i zapowiedzi. Jednym słowem 90% materiałów pojawiających się na blogu.

 

W planach

Podcast

Gdy uporam się ze sprawami technicznymi, z biegiem czasu rozpocznę zamieszczanie krótkich podcastów.
Zamieszczę je w dwojaki sposób, poprzez kanał Youtube jak i soundcloud

Kanał Youtube

Czyli krótkie filmy z moim udziałem, wszystko będzie zależało od budżetu i sprzętu jakim będę dysponować.